Bilinçaltını temizlemenin 5 basit yolu

Bilinçaltını temizlemenin 5 basit yolu

Doğdunuz andan itibaren hatta anne karnından başlayarak bilinçaltımız çevremizden duyduğu gördüğü verileri kayıt eder.Bazı verileri kendince farklı yorumlar ve çok basit  olaylar bile olumsuz döngüler halinde tekrar eder.

Bilinçaltını bu duygulardan arındırmazsak  olumsuz olaylar birbiri ardına tekrar eder.Kişiler değişir zaman değişir ama senaryo hep aynıdır.

 

Bilinçaltınızı temizlemek için uygulayabileceğiniz oldukça basit yöntemler vardır.

1-Rüyalarınızı uyanır uyanmaz yazın.

Bilinçaltı rüyalar aracılığı ile kendisini arındırır.Çoğu zaman sabah hatırladığınız rüyalar öğlen gibi unutulur.Bu nedenle bilinçaltına bu arınmada yardımcı olabilmek için başucunuzda bulunan bir deftere rüyalarınızı yazın.Eğer yazmassanız bunlar tekrar bilinçaltına gömülür.Özellikle sürekli tekrar eden bazı rüyalar vardır bunları mutlaka yazın.Uykudan uyanınca yazınız okunaksız olabilir kötü olabilir hiç umursamayın gerekirse gözünüz kapalı yazın.Biraz uyuyayım uyanınca yazarım derseniz bir çoğunu unutursunuz.

2-Eft duygusal arınma tekniğini kullanın

Bilinçaltını temizleme yöntemlerinin bir çoğu eft tekniğini kullanır.Eft ise oldukça basit bir tekniktir ve kendiniz de uygulayabilirsiniz.Herhangi bir sorunu kabul etmek burada kilit noktadır. Bazen bir korkuyu temizlemek için kuracağınız ve tekrar edeceğiniz basit bir cümle umduğunuzdan fazla etki gösterir. “Sürekli kaygı duymama rağmen yine de kendimi kabul ediyorum ve onaylıyorum” gibi.. Ya da “Hayatımda bolluk olmadığını düşünsem de kendimi onaylıyorum ve kabul ediyorum ” gibi..

3-Hile yapın

Bazı yöntemler ve olumlamalar vardır ki geçmişten gelen kaygıların üzerinden atlamanızı sağlar.Bunun için kullanmanız gereken olumlama kalıbı  “e rağmen istiyorum”dur.Ulaşmak istediğiniz bir hedef var ama aynı zamanda engeller var.Bilinçaltına ne olursa olsun bunu istediğinizi programlarsanız onu yapmak için ne gerekiyorsa yapacaktır.Örneğin  karşınıza hep sorunlu ve sizi yıpratan insanlar çıkıyor ve artık bu sizde bir inanç halini aldı.Bu durumda önce kabul edin sonra emir verin.  “Her ne kadar karşıma sürekli sorunlu ve beni yıpratan  insanlar çıkacağına inanıyor olsam da   doğru  bana iyi gelen insanlarla karşılaşmayı çevremin bu tür insanlarla dolu olmasını istiyorum” Bu olumlama sayesinde sorunu kabul ettiniz ve ben anlamam ne olursa olsun çözüm bul diyerek bilinçaltınızı harekete geçirdiniz.

 

4-Telkin cd dinleyin.

Eğer olumlama yapmak zor geliyorsa telkin mp3 dinleyebilirsiniz.Bu  konuda Atakan Sönmez olarak benim hazırladığım telkinleri www.telkincd.com dan indirebilirsiniz.Yaklaşık 10 telkin ücretsiz olarak dinlenebiliyor.

 

5-Kendinize özel bilinçaltı temizliği çalışması yaptırın.

Eğer size özel tespitler yapılmasını istiyorsanız şu an bulunduğunuz bu sitenin ana sayfasını www.bilincaltitemizligi.com inceleyiniz.Telefonla yüzyüze yada online bilinçaltı temizliği yaptirabilir size özel hazırlanan cd ler ile engelleri aşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu yazıyı paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button